مركز آموزش علمي كاربردي هلال احمر شيراز
صفحه اصلی    معرفی مرکز    اخبار مرکز    گالری تصاویر    سامانه آموزشی دانشگاه    آدرس و تلفن    جمعيت هلال احمر استان فارس    ارتباط با ما   
  برنامه هفتگی نیم سال اول 99-98  

 

  آموزش  

 

 

  امور فرهنگی  

 

  فارغ التحصیلان  
  اخبار ویژه  
 • مقام اول طناب کشی و سوم شطرنج ششمین جشنواره ورزش همگانی دانشگاه علمی کاربردی به مرکز علمی کاربردی هلال احمر شیراز رسید.
  در راستای گرامیداشت روز دانشجو "16 آذرماه" مقام اول مسابقات طناب کشی و سوم شطرنج ششمین جشنواره ورزش های همگانی دانشگاه علمی کاربردی به مرکز علمی کاربردی هلال احمر شیراز رسید.در این مسابقات محمد امین ایزدی، پژمان زارعی، حسن زارع، محسن حیدری و علی سلیمی ترکمانی و در بخش دختران ، فاطمه گودرزی، نجمه به جو، پگاه زارع شیبانی، فاطمه فرخنده فال و سارا فتحی مقام اول طناب کشی را از آن خود نمودند. در بخش شطرنج فاطمه گودرزی و حمیدرضا کارآمد به مقام سوم این سری مسابقات دست یافتند.

 • برپایی اولین بازارچه کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز
  در راستای گرامیداشت 16 آذرماه روز دانشجو، مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز اقدام به برپایی اولین بازارچه کارآفرینی خود نمود. در این بازارچه که صنایع دستی دانشجویان کاردانی و کارشناسی این مرکز به نمایش گذاشته شده بود ، اساتید، کارکنان و دانشجویان جمعیت هلال احمر بازدید نمودند. گفتنی است این بازارچه بصورت یکروزه و در تاریخ 20 آذرماه سالجاری برپا شده است.

 • به مناسبت گرامیداشت 16 آذرماه "روز دانشجو"، مرکزعلمی کاربردی هلال احمر شیراز اقدام به برگزاری تور زیارتی از حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ (ع) جهت دانشجویان کاردانی و کارشناسی جدید الورود خود نمود.
  به مناسبت گرامیداشت 16 آذرماه "روز دانشجو"، مرکزعلمی کاربردی هلال احمر شیراز اقدام به برگزاری تور زیارتی از حرم مطهر احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) جهت دانشجویان جدید الورود خود نمود. در این برنامه ی زیارتی و معنوی دانشجویان با شرکت در کلاس حضرت شناسی اطلاعات مختصری از شخصیت وزندگانی سراسر نورانی احمد بن موسی الکاظم(ع) کسب و سپس حرم مطهر شاهچراغ (ع) را زیارت و در آخر از موزه واقع در صحن حرم بازدید نمودند. گفتنی است این برنامه در قالب دو گروه و در تاریخهای 17 و19 آذرماه جهت دانشجویان کاردانی و کارشناسی این مرکز برنامه ریزی و اجرا می شود.

 • انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر برگزار شد.
  انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر مرکز آموزش هلال احمر شیراز برگزار شد. این انتخابات چهارشنبه 13 آذرماه سالجاری و با حضور 45 نفر از دانشجویان این مرکز برگزار و پگاه زارع شیبانی دانشجوی کارشناسی مدیریت عملیات امداد و نجات به عنوان دبیر و فاطمه گودرزی دانشجوی کارشناسی مددکاری روانی-اجتماعی به عنوان نایب دبیر این کانون انتخاب و معرفی شدند.

 • حضور پررنگ دختران علمی کاربردی هلال احمر شیراز در سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان با محوریت گام دوم توسعه کیفی و هدفمند و گسترش گفتمان مهارتی
  به گزارش روابط عمومی علمی کاربردی هلال احمر شیراز ، دوشنبه 13 آبان ماه سالجاری مصادف با روز دانش آموز مسابقات مرحله استانی آغاز و تیم خواهران هلال احمر شیراز با 7 تیم حاضر در این مرحله به رقابت پرداختند.

  آرشيو اخبار  
مقام اول طناب کشی و سوم شطرنج ششمین جشنواره ورزش همگانی دانشگاه علمی کاربردی به مرکز علمی کاربردی هلال احمر شیراز رسید.
برپایی اولین بازارچه کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز
به مناسبت گرامیداشت 16 آذرماه "روز دانشجو"، مرکزعلمی کاربردی هلال احمر شیراز اقدام به برگزاری تور زیارتی از حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ (ع) جهت دانشجویان کاردانی و کارشناسی جدید الورود خود نمود.
انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر برگزار شد.
حضور پررنگ دختران علمی کاربردی هلال احمر شیراز در سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان با محوریت گام دوم توسعه کیفی و هدفمند و گسترش گفتمان مهارتی
محمد امین ایزدی بعنوان دبیر شورای تعامل مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز انتخاب شد.
دانشجویان مرکز علمی کاربردی هلال احمر شیراز روز پنج شنبه 15 آذرماه ( به مناسبت روز دانشجو) از پایگاه امداد و نجات بین شهری ارژن بازدید کردند. در این بازدید دانشجویان با اهم فعالیت های این پایگاه از نزدیک آشنا شدند.
انتخابات شورای تعامل مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز برگزار شد.
آرشیو
  اطلاعيه ها  
راهنماي استفاده از سامانه دانشگاه علمي- كاربردي
مسابقه بزرگ وبلاگ نويسي
سامانه آموزشي( سجاد)
آرشیو
  سامانه هاي دانشگاه  
سيستم جامع آموزشي هم آوا
سيستم جامع گسترش
اتوماسيون اداري دانشگاه
  دانلودها  

 

  اوقات شرعی  
  نظرسنجی  
مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر شیراز تحت نظارت دانشگاه جامع HELAL.SHIRAZ.UAST@GMAIL.COM